82-300  Elbląg

ul. Agatowa 17

piotr@frontykup.pl

+48 502445428

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

Dostawa

Zwroty i wymiana

Dostawa i zwroty

Dostawa

Dla Państwa wygody przewidzieliśmy kilka dogodnych form dostawy.

 

1. odbiór własny - fronty zostaną zapakowane w opakowanie kartonowe lub folię stretch, powierzchnia lakierowana zabezpieczona zostanie dodatkowo pianką zabezpieczającą przed porysowaniem powierzchni lakierowanej . Nasi pracownicy pomogą w załadunku . Konieczne jest wcześniejsze umówienia daty i godziny odbioru.

 

2. wysyłka firmą kurierską - opracowaliśmy specjalny system pakowania, który w możliwie maksymalny sposób zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać w trakcie transportu. Wysyłka realizowana jest zazwyczaj poprzez firmę DPD . Koszt pakowania specjalnego i koszt wysyłki zostanie Państwu przedstawiony łącznie z wyceną wykonania zamówienia . W przypadku stwierdzenia przy odbiorze uszkodzeń przesyłki - prosimy o kontakt z nami w obecności kuriera .

 

3. dostawa naszym transportem - fronty pakowane są tak jak do odbioru własnego, koszt łączny naszym transportem jest jednak wyższy niż wysyłka kurierska, dla Państwa wygody staramy się jednak aby nie przekroczył łącznego kosztu kuriera i pakowania specjalnego . Czas oczekiwania na dostawę może być jednak dłuższy. Wszystkie szczegóły ustalą państwo z konsultantem telefonicznie. 

 

Uwaga. 

Zamówienia dla firm stolarskich realizowane są na innych zasadach (po podaniu numeru NIP) 

ustalamy indywidualnie

Zwroty i wymiana

Ze względu na specyfikę towaru, różnorodność form, wzorów i kolorów zwrot lub wymiana nie są możliwe. 

W większości wypadków jesteśmy jednak w stanie zaproponować Państwu alternatywne rozwiązania.